Przejdź do treści
Strona główna » Sprzątanie po gołębiach

Sprzątanie po gołębiach

Sprzątanie po gołębiach – RENEWALS sprząta balkony, tarasy, strychy, zadaszenia. Zajmujemy się tym kompleksowo 24h/7 na terenie całej Polski. Przeprowadzamy również dezynfekcję i montaż siatki na ptaki. W celu osiągnięcia możliwie najlepszych efektów wykorzystujemy w sprzątaniu metodę termiczną, chemiczną oraz zamgławianie ULV.

Sprzątanie po gołębiach, czy po innym ptactwie, wymaga odpowiedniego przygotowania i wiedzy. Nie każdy wie, ale ptasie odchody to nie tylko trudne do usunięcia zabrudzenia, ale przede wszystkim zagrożenie dla naszego zdrowia. Gołębie roznoszą choroby, takie jak np. salmonelloza, aspergiloza czy ornitoza. Gołębie przenoszą także pasożyty, również te znane z bezpośredniego występowania u ludzi. Mowa tutaj chociażby o glistach, tasiemcach czy nicieniach. Dlatego sprzątanie po ptactwie to trudny i pracochłonny proces. Nie można lekceważyć nawet zaschniętych gołębich odchodów, zawierają bowiem zarazki i bakterie wywołujące m.in. zapalenie opon mózgowych czy toksoplazmozę. Stąd tak ważne jest, aby powierzyć sprzątanie po gołębiach profesjonalnej firmie sprzątającej RENEWALS.

Sprzątanie po gołębiach – jak to robi RENEWALS?

  • Sprzątanie po ptactwie zaczynamy od mechanicznego czyszczenia powierzchni zabrudzonych odchodami
  • Usuwamy i zabezpieczamy ptasie odchody a następnie zajmujemy się ich utylizacją
  • W kolejnym kroku zajmujemy się termicznym czyszczeniem powierzchni – ścian, podłogi, schodów i balustrady
  • Następnie przeprowadzamy odkażanie i dezynfekcję wszystkich wysprzątanych wcześniej powierzchni
  • Potem przychodzi czas na zamgławianie suchą i zimną mgłą, oraz dezodoryzację wysprzątanego miejsca. Robimy to, aby efekty czyszczenia po gołębiach utrzymały się jak najdłużej
  • Gdy sprzątanie po gołębiach jest zakończone, na życzenie Klienta, na balkonach montujemy siatkę zabezpieczającą

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania. Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Zadzwoń! Uzyskasz więcej informacji lub umów się na bezpłatną wycenę już dziś!

sprzątanie po gołębiach

W swojej ofercie mamy również ozonowanie pomieszczeń.